Listopad 2011

Parkety podlahy tapety

25. listopadu 2011 v 15:21 Podlahy
Zajímavé články na podlahy tapety a dekorace. Návody jak tapetovat na novou omítku. Rady a návody na podlahy a parkety.

Podlahy

14. listopadu 2011 v 21:59 Podlahy

Plovoucí podlaha

Plouvocí podlaha lze položit rychle, kvalitně, bez lepidla a nez popruhových stahováků. Dnešní moderní plouvoucí podlahy lze jednoduše položit. Některé podlahy si mohou položit sami zákazníci. Podkud je podlaha z kvalitního materiálu, nebo tvar místnosti je složitější využijte služeb profesionálů - podlahářů.
V případě Vašeho stěhování je možné jednoduché podlahy rozmontovat a odnést. ROzmontování podlahy je teoretická záležitost. K nesporným výhodám nové moderní plovoucí podlahy patří dobré izolační vlastnosti a příjemný pocit při chůzi naboso. Plovoucí podlahy jsou vhodné i pro alergiky, protože nezachycují prach jako koberce. Musíte se tedy jen rozhodnout, zda pokládku plovoucí podlahy zvládnete sami nebo ji raději přenecháte odborníkovi - podlaháři.
Plovoucí podlahy jsou moderní, snadno se udržují. Vyrábějí se s povrchem z laminátu nebo i dřevěné dýhy. Dostanete je v mnoha dezénech dřeva i v pastelových barvách, ale především rozebíratelné, spojované nasucho pomocí zámků vyfrézovaných do hran lamel.