Prosinec 2011

Dveře

16. prosince 2011 v 17:38 Dveře

Dveře do bytu a domu

Vybrat dveře do bytu se může zdát na první pohled jednoduchá záležitost. Existuje však několik podmínek , které by měly nové dveře do bytu splňovat. Dveře smusí ladit s podlahou před i zad dveřmi, stejně tak i prostor kolem dveří musí být upzůsobený. Pokud jsou stěny kolem omlácené a nezvhledné budou vaše dveře jako pěst na oko. V okolí dveří vymalujte nebo se nechte nanést tapety. Tapety dokonele také skryjí bezpečností rám a kování. Dveře musí splňovat přísné normy, nejen z hlediska použitého materiálu, ale i z hlediska mechanické odolnosti. Dveře mohou výrazně ovlivnit vzhled celého bytu, vybírejte proto pečlivě z široké škály stylů a barev dřevin.
Dveře jako vizitka
Vyberte si svůj design, vybavení, jakost a samozřejmě také funkčnost. Podlaha s dveřmi také výrazně ovlivní vzhled celého interiéru, přemýšlejte proto, jak sladit Vaše dveře s podlahami a okny. Dveře do bytu jsou vizitkou Vašeho domovního průčelí. Pro celkový harmonický vzhled je důležitá souhra dveřního rámu, výplně a kliky. Proto nabízíme široké spektrum produktů, které jistě vyhoví všem Vašim požadavkům.


Podlahy, tapety katalog

16. prosince 2011 v 17:28 | podlaha |  Podlahy

Podlahy kvalitně a hnedJRdecor je internetový pomocník, který umožňuje vybrat podlahy,tapety , závěsy v různých velikostech, provedeních a vzorech. JR decor je jedním z pomocníku při hledání dekorací a vybavení dom u a bytu na internetu ale i kamenné prodejně Praha 7. Tento katalog zboží Vám dokáže najít snadnou odpoveď při hledání Vašich požadavků v oblasti výběru podlahy, stavebních prací, až po rekontrukce.

Tento katalog poskytuje pomoc těm, kteří potřebují podlahu či tapetu, která bude kvalitně a zároveň rychle. hned. Ne vždy levné tapety a podlahy znamenají kvalitu. JR decot pomáha soukromým osobám, firmám, podnikatelům či živnostníkům se pomáhá vybrat a kvalitně položit podlahu, tapetovat stěny, vymalovat a celkově nadekorovat dyt či dům. Své služby a znalosti nabízím těm, kteří jejich služby hledají. Díky našemu katalogu obsahující podlahy, tapety, záběsy, dvěře jrdecor toho dosáhnou s minimálním úsilím.

Vytváříme kvalitní presentace kvalitním firmám pro usnadnění hledání kvalitních služeb.