Leden 2012

Podlahy tapety a dveře

31. ledna 2012 v 12:35 Dveře
Pokud chcete mít pěkný a vkusný byt či dům je důležité uvítat hosty dvěřmi které ladí s celým domem. Dveře jsou bránou do Vašeho domu. Ihned za dveřmi host hned vstupuje na podlahu, která má být sladěna s dveřmi a stěnami. Máte-li zájem stěny jen dekoravat jednotlivými prvky je vhodné použít lepící (či samolepící) tapetu na stěnu.
Existují firmy i jednotlivci kteří Vám pomůžou s výběrěm té správné podlahy, tapety i dveří. Jedním s takových poradců je i odborník z firmy JR Decor.

Tapety

5. ledna 2012 v 22:27 Tapety na zeď

Tapeta

Tapeta je jeden z možných doplňků k vytvoření příjemné atmosféry. Tapeta nabízí rozmanité materiály a vzory tapet. Tapety nabízí možnost vytvořit interiér místnosti podle našeho vkusu. Tapeta může být mimořádně estetická i "hmatatelná".
Kvalitní tapety si uchovává svou krásu na dlouhou dobu. Pokud máte tapety už po krk, jednoduše tapetu sundáte a nandáte. Některé tapety či vinilové tapety se dají snadno čistit, mýt, natírat nebo podle potřeby znovu přetřít. Existují tapety, které mají pozitivní účinky na klima interiérů vytvářením příjemného pocitu tepla.

Prodejci nabízejí přehled tapet, va nbídce jsou papírové nebo vinylové tapety.