Dveře

Podlahy tapety a dveře

31. ledna 2012 v 12:35
Pokud chcete mít pěkný a vkusný byt či dům je důležité uvítat hosty dvěřmi které ladí s celým domem. Dveře jsou bránou do Vašeho domu. Ihned za dveřmi host hned vstupuje na podlahu, která má být sladěna s dveřmi a stěnami. Máte-li zájem stěny jen dekoravat jednotlivými prvky je vhodné použít lepící (či samolepící) tapetu na stěnu.
Existují firmy i jednotlivci kteří Vám pomůžou s výběrěm té správné podlahy, tapety i dveří. Jedním s takových poradců je i odborník z firmy JR Decor.

Dveře

16. prosince 2011 v 17:38

Dveře do bytu a domu

Vybrat dveře do bytu se může zdát na první pohled jednoduchá záležitost. Existuje však několik podmínek , které by měly nové dveře do bytu splňovat. Dveře smusí ladit s podlahou před i zad dveřmi, stejně tak i prostor kolem dveří musí být upzůsobený. Pokud jsou stěny kolem omlácené a nezvhledné budou vaše dveře jako pěst na oko. V okolí dveří vymalujte nebo se nechte nanést tapety. Tapety dokonele také skryjí bezpečností rám a kování. Dveře musí splňovat přísné normy, nejen z hlediska použitého materiálu, ale i z hlediska mechanické odolnosti. Dveře mohou výrazně ovlivnit vzhled celého bytu, vybírejte proto pečlivě z široké škály stylů a barev dřevin.
Dveře jako vizitka
Vyberte si svůj design, vybavení, jakost a samozřejmě také funkčnost. Podlaha s dveřmi také výrazně ovlivní vzhled celého interiéru, přemýšlejte proto, jak sladit Vaše dveře s podlahami a okny. Dveře do bytu jsou vizitkou Vašeho domovního průčelí. Pro celkový harmonický vzhled je důležitá souhra dveřního rámu, výplně a kliky. Proto nabízíme široké spektrum produktů, které jistě vyhoví všem Vašim požadavkům.

 
 

Reklama