Podlahy

Letáky s nabídkou podlah

20. března 2013 v 18:55
Leták Siko koupelen nabízí dlažbu vhodnou do kopelen kychyní či předsíní. Mrazuvzdorná dlažba hnědé barvy je za cenu 99Korun za metr čtvereční. Jedná se o podlahovou dlažbu první jakosti. Obi leták přináší laminátovou podlahu určenou pro pokládku (plovoucím způsobem) jen za 109Kč za metr čvtereční. Dekor této podlahy je CMI ořech a balená je po 2,9metrch (290kč).
Akční leták OBI. Prohlédněte si aktuální nabídku: Jarní katalog 2013 Obi.
Jarní katalog (PDF, 23.1 MB) platí od 14. 3. do 3. 4. 2013 pro všechny prodejny OBI. Jaro vás rozjaří!

Laminátové podlahy je její hlučnost

27. listopadu 2012 v 17:14
Nevýhodou laminátové podlahy je její hlučnost. Pod tvrdým povrchem podlahy vzniká kročejový hluk, který může rušit jak obyvatele místnosti, tak případné sousedy. Tomu se dá zabránit použitím kvalitní akustické podložky ( součástí našeho sortimentu jsou korkové nebo pryžové akustické podložky Damtec) a nebo přilepením podlahy k podkladu.
Vložením pěny pod laminátovou podlahu se prodlouží životnost.
Německý výrobce laminátových podlah Haro, má ve své nabídce speciální výrobek - samolepící tichou laminátovou podlahu. Zejména u laminátové podlahy dbáme na kvalitní výrobek od osvědčených výrobců.

Podlahy Rooms

8. října 2012 v 18:38
Podlahy značky Rooms jsou vhodné i pro intenzivně používané místnosti. Podlahy Rooms jsou vhodné pro obývací podlahy, předsíně, pokoje a chodby. Tyto podlahy jsou vyráběné v několika provedeních, kdy nejtenčí laminátová podlaha je v síle 8 milimetrů a nejsilnější podlaha je v síle 12 mm.
Silnější podlahy jsou tižší při chůzi. Podlahy Rooms mají unikátní systém, kdy se jednotlivé lamely do sebe zaklesnou (zámek) 4G.

Plovoucí podlahy Rooms

10. srpna 2012 v 17:11
Nová značka podlah dovážená do České republiky se jměnuje Rooms Floor. Podlahy se do ČR dováží od července 2012. Tyto plovoucí podlahy mají vysokou zátěžovou třídu to znamená, že jsou vhodné do prostor kde je velký pohyb osob. Podlahy jsou vhodné do kanceláří, obytných místností a podobně. Pro domácnost je záruka podlahy 30let a pro veřejné prostory až 5 let (vstupní haly, chodby, kaneláře atd).
Základní typy podlah Rooms jsou
Plovoucí podlahu Loft lze použít pro ložnice, dětský pokoj, jídelna, obývací pokoj, chodba, kuchyň. Doporučujeme použít pro kancelář, hotelový pokoj, jednací a zasedací místnost, ordinace, prodejny, recepce. Zátěžová třída podlahy Loft je 33. Pokládka podlahy je velmi snadná díky 5G zámku. Vyberte si z mnoha typů povrchů.
Plovoucí podlaha Suite je vhodná Ložnice, dětský pokoj, jídelna, obývací pokoj, chodba, kuchyň,kancelář, hotelový pokoj, jednací kancelář. Zátěžová třída podlahy Suite je 32.

Podklad podlah, staré domy

31. července 2012 v 13:07

Postup při odstranění staré podlahy v domech volíme podle materiáli podkladu,který se v místnosti nachází .

Ve starých bytových domech se často setkáváme s dřevěným záklopem podlahy, jako jsou prkna či trámky. Prkna která jsou pod podlahou mouhou být trouchnivá, vlivem dlouhodobě působící vlhkosti shnilá. Stará prkna či dřevěné desky pod podlahou bývají také prohnutá, zrkoucená či jinak deformovaná avlivem času a používání.
Pokud je podklad podlahy ve starých domech (někdy i nových) zkroucený či jinak znehodnocený, je lepší jej vytvořit celý záklop (podklad) podlahy nový. Podklad plovoucí podlahy se často skládá z podkladových trámků, zásypu podlahy (často se při stavbách domů používalo tzv.co zbylo -suť, škvára apod.) a to vše je překryto masivními prkny.

V dnešní době se používá stejný princip záklopu trámky - zásyp většinou LIAPOR (keramické kamenivo) -vrchní vrstva podlahy desky (OSB, MFP, dřevotříska popř.překližka, dle rozpočtu).

V některých případech je možné upustit pokládání trámků, ale to jen v případech,kdy nepotřebujeme podlahu příliš zvedat. Hovoříme tedy cca o 5 cm. Horní vrstva desek podlahy se pokládá ve dvou vrstvách do kříže a to nejlépe od síly desky 18mm, abychom co nejvíce předešli pružení podkladu.
Mezi kvalitní podlahy patří německá značka podlahy Rooms Floor.

Jak položit plovoucí podlahu , video návod

22. června 2012 v 16:04
Jak položit plovoucí podlahu, video návod. Na videu je použit Liapor materiál a značka.
Tento typ podlahy se uplatňuje jak při novostavbách, tak při rekonstrukcích. Položení podlahy je jednoduché a rychlé, nejsou použity žádné mokré procesy.

Jak položit plovoucí podlahu podle Bauhasu

20. června 2012 v 12:57

Pokládání plovoucí podlahy pode Bauhausu

Dříve než začnete s kladením plovoucí podlahy, bezpodmínečně se seznamte s kladečskými pokyny výrobce.
Na rovný, pevný podklad můžete pokna podlahy položit jako "plovoucí" péra a držáky vlysových prvků budou pouze vzájemně zklíženy.
Podlahová krytina se také nazývá Vlysy. Vlysy se pokládají na litý asfalt, podkladové dřevotřískové desky, cementový nebo anhydritový potěr i na kobercovou krytinu s krátkým vlasem, PVC krytiny, lino či dlaždice.

Laminátová plovoucí podlaha

20. června 2012 v 12:46

Laminátová plovoucí podlaha Twin Click se zámkovým systémem

Nosný materiál podlahy je HDF, rozměr podlahových lamel: 1285 x 192 mm, tlouštka 8 mm. Podlaha vhodné pro všechny obytné prostory a pro komerční prostory s nízkým stupněm zatížení, dekory (vzor podlahy): buk Flaming, dub Highland, kanadský jilm. Balení plovoucí podlahy je po 2,22 m².

Laminátová plovoucí podlaha s vyfrézovanými spárami a zámkovým systémem

Nosný materiál podlahy je HDF, rozměr podlahových lamel je 1285 x 192 mm a síla podlahových lamel 8 mm. Dekorace podlahy je dub Vintage Oak. Plovoucí podlaha vhodná pro komerční prostory se středním stupněm zatížení, bal. 2,22 m²
Podlahy se nachází v katalogu a letáku Bauhaus.
Další značka podlahy je Rooms Floor. Podlahy vhodné do veřejných prostor.

Podlahy Rooms floor

19. června 2012 v 9:50
Dovozce a dodavatel do ČR dováží podlahy něměcké značky Rooms floor. Jedná se o kvalitní podlahy vhondé i do veřejných protor jako jsou hotely, restaurace. Pro domácí použití nabízí podlahy Rooms Floor záruku 30 let, pro veřejné prostory záruka 5 let.
Podlahy Rooms nabízí čtyři základní varianty podlah a každá varianta několik druhů a barev. Varianty se liší výškou prkna, šířkou pkna, strukturou.
Další podlahy i jiných výrobců najdete na JR deor.

Nové podlahy Rooms Floor

6. června 2012 v 13:18
Známé podlahy značky Rooms floor lze nalézt na webu http://www.rooms-floor.cz/ orifinální stránky jsou v něměckém jazyce http://www.rooms-floor.cz/
Lze nakoupit tyto podlahy:
Penthouse 12mmv podlaha
  • Loft podlaha
  • Suite podlaha
  • Studio podlaha

 
 

Reklama